Ми втілимо Ваші бажання у Ваше житло!

Проект

Опис проекту

Клініка для обстежень у місті Монтре, Швейцарія.

Під клініку необхідно було адаптувати перший поверх житлового будинку. Це історична споруда зі своїм архітектурним характером. Метою було створення гармонійного, комфортного простору з дотриманням всіх санітарних вимог і обмежень. Завдяки злагодженій роботі студії і вмінню знаходити нестандартні рішення, вдалося реалізувати задумане навіть працюючи на віддалі від об'єкта.

Характерними особливостями споруди є його статус пам'ятника архітектури, що обумовлює мінімальне втручання в архітектурно-планувальну структуру об'єкта.
Замовник хотів отримати привітну атмосферу домашньої вітальні або заміського клубу, а не атмосферу холодних, білих, стерильних приміщень лікарень. Дотримуючись в інтер'єрі теплій гами, застосувавши природні матеріали і доповнивши існуючу ліпнину, вдалося отримати єдиний композиційний простір всієї клініки.

Такого ж принципу ми дотримувалися в створенні конференц-залу, відійшовши від традиційного круглого столу переговорів посеред кімнати. При цьому, ми створили не викликаючий стомлення простір, а кімнату для проведення заходів різного формату. У мед. кабінетах, для створення дизайну інтер'єру, основним критерієм був функціоналізм і дотримання місцевих санітарних норм приміщень.
Клініка для обстежень вийшла повністю укомплектованою, має с/в для відвідувачів і людей з обмеженими можливостями. Для персоналу передбачені с/в, роздягальня і зона кухні з місцями для прийому їжі та відпочинку. Візитною карткою об'єкта є логотип клініки, який зустрічає відвідувачів в зоні reception і повторюється в кабінетах в елементах інтер'єру.

Деталі проекту

площа до перепланування = 381,8 кв.м
площа після перепланування = 364,0 кв.м

Планування до проекту